Ślub

Fotografia ślubna, ceremonia zaślubin

Nadszedł najważniejszy moment. Ceremonia zaślubin. Zaczynam wykonywać najważniejsze zdjęcia ślubne Łódź, w tym pięknym dniu.

Gościa już się schodzą, młodzi czekają u progu kościoła odliczając minuty do rozpoczęcia ceremonii ślubnej. Pierwsze spotkania z gośćmi, komplementy, powitalne buziaki. Zerkacie dyskretnie, czy wszyscy ważni goście już dotarli, czy nikt się nie spóźni. Ja, jako fotograf ślubny Łódź staram się uchwycić te ulotne momenty, już wtedy.

Czy wszystko już gotowe? Goście dotarli, dokumenty podpisane, obrączki czekają. Świadkowie starają się drobnymi żartami ostudzić lekko emocje…a może sami są tak samo zestresowani? Kto wie… Czekacie na księdza, by zaprosił Was do ołtarza.

Za chwilę przejdziecie uroczystym krokiem po czerwonym dywanie, środkiem kościoła. Wszyscy będą na Was patrzeć i podziwiać, jak pięknie wyglądacie.
Po wstępie i modlitwie przyjdzie ten czas, gdy przypieczętujecie swoją decyzję słowami przysięgi, obiecując sobie wspólną przyszłość na dobre i złe. Towarzyszy temu mnóstwo emocji, czasem pojawiają się łzy wzruszenia, które trudno opanować. Nie wstydźcie się tego. Przecież to też jest piękne. Fotografia ślubna Łódź polega na tym, by najlepiej, jak to możliwe uchwycić emocje i wzruszenia. Później, gdy zobaczycie swoje zdjęcia będziecie mogli spojrzeć na ów dzień i na siebie okiem obserwatora. Będzie to piękna, trwałą pamiątka. Najważniejsza. Na zawsze.

Pewnych ulotnych chwil dnia ślubu może nawet nie zapamiętacie. A nawet jeśli tak, to mogą ulecieć z pamięci z biegiem czasu. Fotograf ślubny jest po to,
by pomóc je przywołać w postaci obrazów. Film ślubny może stać się także interesującym dopełnieniem tej pamiątki. Dlatego warto pomyśleć,
czy nie zdecydować się także na usługi profesjonalnego kamerzysty czy filmowca. Ten dzień już się nie powtórzy.

Po ceremonii czas na wesele!

Moja fotografia ślubna to najczęściej miasto Łódź, ale nie tylko. Często zdjęcia ślubne Łódź wykonuję także w innych miejscowościach, jak Zgierz, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Głowno, Stryków, Ozorków, a także Łęczyca, Łowicz, Piątek, Bełchatów oraz całe województwo łódzkie.